Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    ROZUMIEM

Office Address

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope

Phone Number

+0989 7876 9865 9

+(090) 8765 86543 85

Email Address

info@example.com

example.mail@hum.com

Transport morski

Porozmawiaj z naszym specjalistą. +48 537 991 164

Specjalna oferta!

Mamy obecnie jedne z najbardziej atrakcyjnych warunków na ładunki całokontenerowe z Chin w całej Polsce! Nie zwlekaj i skontaktuj się z naszym konsultantem.

Oferujemy Państwu usługi spedycyjne z zakresu międzynarodowego transportu morskiego. Nasi wykwalifikowani spedytorzy zajmą się procesem spedycyjnym od dostarczenia frachtu do wybranego portu po rozładowanie go w porcie docelowym. Dzięki szerokim kontaktom możemy zaoferować Państwu najwyższy poziom usług wraz z najniższą ceną na rynku. Jeżeli interesuje Państwa nasza oferta - prosimy o kontakt. Nasi konsultanci odpowiedzą na każde pytanie.

Rodzaje transportu morskiego

Nasza firma oferuje usługi w ramach każdego rodzaju transportu morskiego wymienionego poniżej. Staramy się zapewnić naszym klientom najwyższy poziom realizacji usługi oraz najbardziej konkurencyjne ceny na rynku. Zadzwoń i porozmawiaj z naszym konsultantem.

Transport kabotażowy

Kabotażowy transport morski dotyczy wszystkich portów w ramach jednego Państwa. Jest to szczególnie opłacalna forma transportu dla dużych ładunków w przypadku Państw o długich liniach brzegowych jak Stany Zjednoczone czy Chiny.

Transport liniowy

Transport liniowy to nic innego jak rejsy po wyznaczonych z góry kursach. Liniowce cały czas odwiedzają te same porty - z tą samą częstotliwością. Szczególnie polecany dla ładunków, które będą transportowane z góry określoną systematycznością.

Transport trampowy

Ten rodzaj transportu morskiego to nic innego jak jednorazowe okazje. Jeżeli zapotrzebowanie rynku przewyższa możliwości transportowe to wtedy właśnie korzystamy z transportu trampowego. W związku z tym, że zazwyczaj jest to jednorazowy kurs to szczególnie polecamy to rozwiązanie klientom którym zależy na przewozie dużych i bardzo dużych partii ładunku.

Transport wahadłowy

Transport wahadłowy realizowany jest tylko w ramach dwóch wybranych portów. To idealne rozwiązanie dla firm chcących podjąć dłuższą współpracę na jednej z góry określonej trasie.

Obsługiwane przez nas porty

Obsługujemy największe porty na świecie, ale w przypadku naszej firmy wielkość portu nie ma większego znaczenia. Dla naszych klientów ważne ma być tylko miejsce rozpoczęcia podróży ładunku oraz miejsce docelowe. My zajmiemy się całą resztą. Odbierzemy ładunek od Ciebie lub Twojego kontrahenta i dostarczymy go do najbliższego portu.

Najczęściej obsługiwane przez nas linie

  • Azja południowo-wschodnia (w tym Chiny) - Europa / Polska
  • Polska - USA
  • Polska - Afryka północna
  • Australia - Europa / Polska

Zadzwoń do nas i porozmawiaj z naszym konsultantem.

+ 48 537 991 164
spedycja.morska@idealogistyka.pl

Kontakt

Sprawdź również