Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    ROZUMIEM

Office Address

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope

Phone Number

+0989 7876 9865 9

+(090) 8765 86543 85

Email Address

info@example.com

example.mail@hum.com

Transport drogowy

Transport drogowy

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu transportu i spedycji. Realizujemy drogowe transporty krajowe i międzynarodowe. W naszej ofercie znajdą Państwo przewozy ładunków całopojazdowych,  częściowych oraz obsługę przesyłek ekspresowych.

Bezpieczny transport

Posiadamy pozwolenie AEO w zakresie bezpieczeństwa i ochrony, spełniając tym samym wytyczne dotyczące standardów bezpieczeństwa odnoszących się do procesów transportowych. Dysponujemy wysokiej jakości systemami łączności, które pozwalają nam na bieżąco śledzić drogę przesyłki i efektywnie zarządzać dostawami. Jako profesjonaliści zadbamy o to, aby każda powierzona nam przesyłka bezpiecznie dotarła w wyznaczone miejsce.

Najwyższa jakość w najlepszej cenie

Jakość świadczonych przez naszą firmę usług transportowych idzie w parze z dbałością o bezpieczeństwo przewożonych za naszym pośrednictwem towarów. Przewóz każdego ładunku poddawany jest przez nas szczegółowemu monitoringowi. Wypracowany przez nas system śledzenia transportowanych towarów zapewnia naszym klientom bezpieczeństwo na całej trasie przewozu, od momentu przyjęcia ładunku, aż do dostarczenia go do miejsca przeznaczenia.

Profesjonalna obsługa

Gwarantujemy szybką, profesjonalną obsługę oraz terminowość dostaw, organizujemy również dostawy „just-in-time”. Wiemy i rozumiemy jak ważnym elementem w codziennej pracy jest czas, dlatego staramy się udogodnić życie naszym klientom poprzez skrócenie formalności do minimum.

Zachowując wysoką jakość i bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług transportowych zapewniamy korzystne ceny. Wszystko po to, żeby w profesjonalny sposób zapewnić pełną satysfakcję naszym Klientom.

Zadzwoń do nas i porozmawiaj z naszym konsultantem.

+ 48 537 166 168
biuro@idealogistyka.pl

Kontakt

Sprawdź również