Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    ROZUMIEM

Office Address

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope

Phone Number

+0989 7876 9865 9

+(090) 8765 86543 85

Email Address

info@example.com

example.mail@hum.com

Bezpieczeństwo i ochrona

Pozwolenie AEOS

Status upoważnionego przedsiębiorcy AEO w zakresie bezpieczeństwa i ochrony uzyskaliśmy 9 stycznia 2018 roku. Pozwolenie AEO otrzymują przedsiębiorcy wiarygodni i wypłacalni, których organizacja, infrastruktura i stosowane zabezpieczenia systemów informatycznych oraz miejsc składowania towarów, czy odpowiednio środków transportu, zapewniają bezpieczeństwo miejsc i towarów oraz chronią przed nieuprawnionym dostępem.

Rozwój i transparentość

Gazele Biznesu

Gazele biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach 0 wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm — nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

Jakość i bezpieczeństwo

TCF

TCF to certyfikat przeznaczony dla firm, które świadczą kompleksowe usługi organizacji procesu transportowego, określający normy bezpieczeństwa oraz jakość usług w transporcie drogowym rzeczy.

IDEA Logistyka Sp. z o.o. sp.k.

Licencja

Licencja na wykonywanie transportu drogowego w zakresie pośrednictwa przy przewozie rzeczy.

IDEA Logistyka TSL Sp. z o. o.

Licencja

Licencja na wykonywanie transportu drogowego w zakresie pośrednictwa przy przewozie rzeczy.