Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    ROZUMIEM

Office Address

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope

Phone Number

+0989 7876 9865 9

+(090) 8765 86543 85

Email Address

info@example.com

example.mail@hum.com

Transport kolejowy

Oferujemy profesjonalną obsługę składów kolejowych. Nasza firma spełnia wszystkie standardy i wymogi związane pośrednio i bezpośrednio z transportem kolejowym. Każdego dnia udowadniamy naszym klientom, że przewozy kolejowy to wspaniały i nowoczesny środek transportu, który stanowi bardzo atrakcyjną alternatywę dla transportu drogowego.

Dlaczego warto wybrać transport kolejowy?

Transport kolejowy ze względu na dużą ładowność, stosunkowo niskie koszty eksploatacyjne oraz silnie rozwiniętą sieć połączeń pozwala przewozić ładunki o znacznej masie na duże odległości w bardzo konkurencyjnej cenie. Dodatkowo ładunek przewożony koleją może zostać szybko przeładowany do innego środka transportu jak samochody czy statki.

Transport itermodalny

Transport intermodalny z wykorzystaniem kolei to bardzo popularny sposób przewozu ładunku, gdzie lwią część drogi fracht pokonuje koleją, a do klienta dociera już samochodami. Rozwiązanie takie pozwala zaoszczędzić na cenie transportu drogowego, który jest droższy od kolejowego.

Idealna alternatywa dla transportu morskiego

Niedawno otwarta linia kolejowa łącząca Chiny i Polskę to idealna alternatywa dla standardowego transportu morskiego z terytorium Państwa Środka do naszego kraju. Skontaktuj się z nami i sprawdź ile możesz zaoszczędzić na jednym kontenerze korzystając z transportu kolejowego

Zadzwoń do nas i porozmawiaj z naszym konsultantem.

+ 48 537 166 168
biuro@idealogistyka.pl

Kontakt

Pobierz ofertę PDF