Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    ROZUMIEM

Office Address

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope

Phone Number

+0989 7876 9865 9

+(090) 8765 86543 85

Email Address

info@example.com

example.mail@hum.com

Bezpieczeństwo

Bezpieczny transport

Posiadamy pozwolenie AEO w zakresie bezpieczeństwa i ochrony, spełniając tym samym wytyczne dotyczące standardów bezpieczeństwa odnoszących się do procesów transportowych. Dysponujemy wysokiej jakości systemami łączności, które pozwalają nam na bieżąco śledzić drogę przesyłki i efektywnie zarządzać dostawami.

Transport międyznarodowy

Opieka spedytora

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu transportu i spedycji. Realizujemy drogowe transporty krajowe i międzynarodowe. W naszej ofercie znajdą Państwo przewozy ładunków całopojazdowych, częściowych oraz obsługę przesyłek ekspresowych.

Transport morski

Transport morski

Pomożemy Ci zorganizować transport ładunku z każdego wybranego portu na świecie oferując przy tym korzystne ceny.

Spedycja międzynarodowa

Transport lotniczy

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji drogowego transportu towarów na terenie Europy jak i również Azji.

Transport krajowy

Transport drogowy

Jako profesjonaliści zadbamy o to, aby każda powierzona nam przesyłka bezpiecznie dotarła w wyznaczone miejsce.

Transport kolejowy

Transport kolejowy

Zorganizujemy dla Ciebie transport węgla, wyrobów hutniczych czy materiałów sypkich na terenie kraju i za granicą.

O NAS

Idea Logistyka

Spedycja na wysokim poziomie

Jakość świadczonych przez naszą firmę usług transportowych idzie w parze z dbałością o bezpieczeństwo przewożonych za naszym pośrednictwem towarów.

Przewóz każdego ładunku poddawany jest przez nas szczegółowemu monitoringowi. Wypracowany przez nas system śledzenia transportowanych towarów zapewnia naszym klientom bezpieczeństwo na całej trasie przewozu, od momentu przyjęcia ładunku, aż do dostarczenia go do miejsca przeznaczenia.

Gwarantujemy szybką, profesjonalną obsługę oraz terminowość dostaw, organizujemy również dostawy „just-in-time”. Wiemy i rozumiemy jak ważnym elementem w codziennej pracy jest czas, dlatego staramy się udogodnić życie naszym klientom poprzez skrócenie formalności do minimum.

Otrzymujesz pełne wsparcie

Oddajemy w Twoje ręce sztab specjalistów

Wiemy jak ważne dla Ciebie jest to aby ktoś nieustannie czuwał nad Twoim ładunkiem. My oferujemy Ci własnego opiekuna oraz pełne wsparcie z naszej strony.

Kontakt

04

Referencje

Sprawdź co o nas mówią nasi klienci

Świetna oferta, świetni ludzie, świetna firma. Terminowe, bezproblemowe dostawy i duże doświadczenie spedytorów. Korzystamy i będziemy korzystać. Polecamy!

Daniel Krzywicki

Tutaj pracują sami specjaliści. Zmieniliśmy tranzyt morski naszych kontenerów na kolejowy i zaoszczędziliśmy na prawdę sporo. I czasu, i pieniędzy. Warto zainteresować się nową linią transazjatycką jeżeli sprowadzacie coś z Chin.

Oliwia Rakla

Świetna firma! Szczerze Polecam! Korzystamy już od wielu lat z ich spedycji i nie możemy powiedzieć złego słowa. Zawsze dotrzymują terminów, mają bardzo korzystne ceny i chętnie służą pomocą.

Grzegorz Roch

05

Certyfikaty

Firma godna Twojego zaufania

Gazele Biznesu 2020
Gazele Biznesu 2020
Gazele Biznesu 2020